LGNW6331MELA50
NichiconNichicon
LGNW6331MELA50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGNW6331MELA50
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.LGNW6331MELA50.pdf2.LGNW6331MELA50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LGNW6331MELA50: n tekniset tiedot
Osa numero LGNW6331MELA50 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12112 pcs Tietolomake 1.LGNW6331MELA50.pdf2.LGNW6331MELA50.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja LGN Ripple Current @ Low Frequency 1.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0306A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-8384
LGNW6331MELA50-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF