LGU2G151MELY
NichiconNichicon
LGU2G151MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGU2G151MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.LGU2G151MELY.pdf2.LGU2G151MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LGU2G151MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGU2G151MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23256 pcs Tietolomake 1.LGU2G151MELY.pdf2.LGU2G151MELY.pdf
Toleranssi 150µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja LGU
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 400V Pakkaus / Case -
Muut nimet 493-2789 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 830mA @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LGU2G151MELY
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm) Laajennettu kuvaus 150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 105°C