LGU2P181MELY
NichiconNichicon
LGU2P181MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGU2P181MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.LGU2P181MELY.pdf2.LGU2P181MELY.pdf
  • Viesti
LGU2P181MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGU2P181MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36113 pcs Tietolomake 1.LGU2P181MELY.pdf2.LGU2P181MELY.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LGU Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-2719
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF