LGU2W101MELY
NichiconNichicon
LGU2W101MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGU2W101MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.LGU2W101MELY.pdf2.LGU2W101MELY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
LGU2W101MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LGU2W101MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19478 pcs Tietolomake 1.LGU2W101MELY.pdf2.LGU2W101MELY.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LGU Ripple Current @ Low Frequency 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 986.7mA @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-2848
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF