LGW2W331MELB45
NichiconNichicon
LGW2W331MELB45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LGW2W331MELB45
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.LGW2W331MELB45.pdf2.LGW2W331MELB45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LGW2W331MELB45: n tekniset tiedot
Osa numero LGW2W331MELB45 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9975 pcs Tietolomake 1.LGW2W331MELB45.pdf2.LGW2W331MELB45.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja LGW Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.146A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-8573
LGW2W331MELB45-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF