LKX2G151MESA30
NichiconNichicon
LKX2G151MESA30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LKX2G151MESA30
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: LKX2G151MESA30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LKX2G151MESA30: n tekniset tiedot
Osa numero LKX2G151MESA30 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27677 pcs Tietolomake LKX2G151MESA30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja LKX Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2155A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset Audio