LLS2C152MELC
NichiconNichicon
LLS2C152MELC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LLS2C152MELC
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.LLS2C152MELC.pdf2.LLS2C152MELC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
LLS2C152MELC: n tekniset tiedot
Osa numero LLS2C152MELC Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29171 pcs Tietolomake 1.LLS2C152MELC.pdf2.LLS2C152MELC.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.94A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.91A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-2469
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF