LLS2C681MELY
NichiconNichicon
LLS2C681MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LLS2C681MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.LLS2C681MELY.pdf2.LLS2C681MELY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LLS2C681MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LLS2C681MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47990 pcs Tietolomake 1.LLS2C681MELY.pdf2.LLS2C681MELY.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.525A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-2453
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF