LLS2V181MELY
NichiconNichicon
LLS2V181MELY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LLS2V181MELY
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: 1.LLS2V181MELY.pdf2.LLS2V181MELY.pdf
  • Viesti
LLS2V181MELY: n tekniset tiedot
Osa numero LLS2V181MELY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61769 pcs Tietolomake 1.LLS2V181MELY.pdf2.LLS2V181MELY.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.24A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7732A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose