LNT2D103MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LNT2D103MSEN
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
lomakkeissa: 1.LNT2D103MSEN.pdf2.LNT2D103MSEN.pdf3.LNT2D103MSEN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
LNT2D103MSEN: n tekniset tiedot
Osa numero LNT2D103MSEN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1216 pcs Tietolomake 1.LNT2D103MSEN.pdf2.LNT2D103MSEN.pdf3.LNT2D103MSEN.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.000" Dia (76.20mm)
Sarja LNT Ripple Current @ Low Frequency 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.84A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10000µF