LNT2G331MSECBN
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LNT2G331MSECBN
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW
lomakkeissa: 1.LNT2G331MSECBN.pdf2.LNT2G331MSECBN.pdf3.LNT2G331MSECBN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
LNT2G331MSECBN: n tekniset tiedot
Osa numero LNT2G331MSECBN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja LNT Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.22A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Korkeus - Istuva (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LNT2G272MSEG
LNT2G272MSEG
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Varastossa: 1252 pcs
ladata: LNT2G272MSEG.pdf
RFQ
LNT2G331MSEC
LNT2G331MSEC
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW