LQS2V331MELB30
NichiconNichicon
LQS2V331MELB30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQS2V331MELB30
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: 1.LQS2V331MELB30.pdf2.LQS2V331MELB30.pdf
  • Viesti
LQS2V331MELB30: n tekniset tiedot
Osa numero LQS2V331MELB30 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15893 pcs Tietolomake 1.LQS2V331MELB30.pdf2.LQS2V331MELB30.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja LQS Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.716A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-7710
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF