PCF0E152MCL1GS
NichiconNichicon
PCF0E152MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF0E152MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V SMD
lomakkeissa: 1.PCF0E152MCL1GS.pdf2.PCF0E152MCL1GS.pdf3.PCF0E152MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PCF0E152MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCF0E152MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PCF
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-2978-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose