PCF0G561MCL4GS
NichiconNichicon
PCF0G561MCL4GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF0G561MCL4GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
lomakkeissa: 1.PCF0G561MCL4GS.pdf2.PCF0G561MCL4GS.pdf3.PCF0G561MCL4GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PCF0G561MCL4GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCF0G561MCL4GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 4V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCF
Ripple Current @ High Frequency 4.52A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-13984-2
PCF0G561MCL4GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose