PCR1V151MCL6GS
NichiconNichicon
PCR1V151MCL6GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCR1V151MCL6GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.PCR1V151MCL6GS.pdf2.PCR1V151MCL6GS.pdf3.PCR1V151MCL6GS.pdf
  • Viesti
PCR1V151MCL6GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCR1V151MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCR
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-13761-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.398" (10.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose