PCV1E151MCL7GS
NichiconNichicon
PCV1E151MCL7GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCV1E151MCL7GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.PCV1E151MCL7GS.pdf2.PCV1E151MCL7GS.pdf3.PCV1E151MCL7GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
PCV1E151MCL7GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCV1E151MCL7GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCV
Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-4540-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose