PCV1J8R2MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1J8R2MCL2GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCV1J8R2MCL2GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 63V SMD
lomakkeissa: 1.PCV1J8R2MCL2GS.pdf2.PCV1J8R2MCL2GS.pdf3.PCV1J8R2MCL2GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PCV1J8R2MCL2GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCV1J8R2MCL2GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 63V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 63V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PCV
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-4559-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 56 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 56 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8.2µF Sovellukset General Purpose