PCV2B8R2MCL1GS
NichiconNichicon
PCV2B8R2MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCV2B8R2MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 125V SMD
lomakkeissa: 1.PCV2B8R2MCL1GS.pdf2.PCV2B8R2MCL1GS.pdf3.PCV2B8R2MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
PCV2B8R2MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCV2B8R2MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 125V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 125V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCV
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-7830-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.476" (12.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 84 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µF 125V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 84 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8.2µF Sovellukset General Purpose