PCX1C101MCS1GS
NichiconNichicon
PCX1C101MCS1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCX1C101MCS1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.PCX1C101MCS1GS.pdf2.PCX1C101MCS1GS.pdf3.PCX1C101MCS1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
PCX1C101MCS1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCX1C101MCS1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PCX
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-13688-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.319" (8.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 1500 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose