QXP2K103JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QXP2K103JRPT
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD
lomakkeissa: 1.QXP2K103JRPT.pdf2.QXP2K103JRPT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
QXP2K103JRPT: n tekniset tiedot
Osa numero QXP2K103JRPT Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 170097 pcs Tietolomake 1.QXP2K103JRPT.pdf2.QXP2K103JRPT.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.630" L x 0.244" W (16.00mm x 6.20mm) Sarja QXP
Arvioinnit - Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lead Spacing 0.492" (12.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.504" (12.80mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10000pF