RUB0D271MLG
NichiconNichicon
RUB0D271MLG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RUB0D271MLG
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: 1.RUB0D271MLG.pdf2.RUB0D271MLG.pdf3.RUB0D271MLG.pdf
  • Viesti
RUB0D271MLG: n tekniset tiedot
Osa numero RUB0D271MLG Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3514 pcs Tietolomake 1.RUB0D271MLG.pdf2.RUB0D271MLG.pdf3.RUB0D271MLG.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja FPCAP, UB
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 493-13679-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF