UAS2D151MHD
NichiconNichicon
UAS2D151MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UAS2D151MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UAS2D151MHD.pdf2.UAS2D151MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
UAS2D151MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UAS2D151MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67732 pcs Tietolomake 1.UAS2D151MHD.pdf2.UAS2D151MHD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UAS Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 736mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-7016
UAS2D151MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UAS2D271MHD
UAS2D271MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 44211 pcs
ladata: UAS2D271MHD.pdf
RFQ
UAS2D151MHD1TN
UAS2D151MHD1TN
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 75676 pcs
ladata: UAS2D151MHD1TN.pdf
RFQ
UAS2D181MHD6
UAS2D181MHD6
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
ladata: UAS2D181MHD6.pdf
UAS2D151MHD6
UAS2D151MHD6
ladata: UAS2D151MHD6.pdf
UAS2D181MHD6TN
UAS2D181MHD6TN
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 200V THRUHOLE
ladata: UAS2D181MHD6TN.pdf
UAS2D151MHD6TN
UAS2D151MHD6TN