UBT1H2R2MPD
NichiconNichicon
UBT1H2R2MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT1H2R2MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT1H2R2MPD.pdf2.UBT1H2R2MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
UBT1H2R2MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT1H2R2MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 501936 pcs Tietolomake 1.UBT1H2R2MPD.pdf2.UBT1H2R2MPD.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 2.2µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UBT1H2R2MPD1TA
UBT1H2R2MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL