UBT2C151MHD
NichiconNichicon
UBT2C151MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT2C151MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT2C151MHD.pdf2.UBT2C151MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UBT2C151MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT2C151MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42925 pcs Tietolomake 1.UBT2C151MHD.pdf2.UBT2C151MHD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 434mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 651mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-13036
UBT2C151MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 150µF