UBT2E100MPD
NichiconNichicon
UBT2E100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT2E100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT2E100MPD.pdf2.UBT2E100MPD.pdf
  • Viesti
UBT2E100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT2E100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111639 pcs Tietolomake 1.UBT2E100MPD.pdf2.UBT2E100MPD.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140.4mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14887
UBT2E100MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 10µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UBT2D680MHD8
UBT2D680MHD8
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 68UF 20% 200V THRU HOLE
Varastossa: 67500 pcs
ladata: UBT2D680MHD8.pdf
RFQ
UBT2E220MHD8TO
UBT2E220MHD8TO
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 171612 pcs
ladata: UBT2E220MHD8TO.pdf
RFQ
UBT2E100MPD8
UBT2E100MPD8
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 250V THRU HOLE