UBT2G100MPD
NichiconNichicon
UBT2G100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT2G100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT2G100MPD.pdf2.UBT2G100MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
UBT2G100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT2G100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 193375 pcs Tietolomake 1.UBT2G100MPD.pdf2.UBT2G100MPD.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 86mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 154.8mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive