UBT2V100MPD
NichiconNichicon
UBT2V100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT2V100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT2V100MPD.pdf2.UBT2V100MPD.pdf
  • Viesti
UBT2V100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT2V100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 88892 pcs Tietolomake 1.UBT2V100MPD.pdf2.UBT2V100MPD.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 153mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-16625
UBT2V100MPD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 10µF