UBT2W4R7MPD
NichiconNichicon
UBT2W4R7MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBT2W4R7MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBT2W4R7MPD.pdf2.UBT2W4R7MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UBT2W4R7MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UBT2W4R7MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95067 pcs Tietolomake 1.UBT2W4R7MPD.pdf2.UBT2W4R7MPD.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBT Ripple Current @ Low Frequency 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104.4mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-16628
UBT2W4R7MPD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 4.7µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UBT2W4R7MPD8
UBT2W4R7MPD8
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 450V THRUHOLE
Varastossa: 145482 pcs
ladata: UBT2W4R7MPD8.pdf
RFQ
UBT2W330MHD8
UBT2W330MHD8
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 450V THRU HOLE
Varastossa: 36833 pcs
ladata: UBT2W330MHD8.pdf
RFQ
UBT2W330MHD
UBT2W330MHD
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
ladata: UBT2W330MHD.pdf
UBT2W4R7MPD1TD
UBT2W4R7MPD1TD
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
ladata: UBT2W4R7MPD1TD.pdf
UBT2W100MHD1TO
UBT2W100MHD1TO
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
ladata: UBT2W100MHD1TO.pdf
UBT2W4R7MPD8TD
UBT2W4R7MPD8TD