UBX1V2R2MPL
NichiconNichicon
UBX1V2R2MPL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBX1V2R2MPL
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBX1V2R2MPL.pdf2.UBX1V2R2MPL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UBX1V2R2MPL: n tekniset tiedot
Osa numero UBX1V2R2MPL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91897 pcs Tietolomake 1.UBX1V2R2MPL.pdf2.UBX1V2R2MPL.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBX Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-16670
UBX1V2R2MPL-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 2.2µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UBX1V220MPL1TD
UBX1V220MPL1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 85462 pcs
ladata: UBX1V220MPL1TD.pdf
RFQ
UBX1V2R2MPL1TD
UBX1V2R2MPL1TD
valmistajat: Nichicon