UCM1H331MNL1GS
NichiconNichicon
UCM1H331MNL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCM1H331MNL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.UCM1H331MNL1GS.pdf2.UCM1H331MNL1GS.pdf3.UCM1H331MNL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UCM1H331MNL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero UCM1H331MNL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UCM Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-14535-2
UCM1H331MNL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 120 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose