UCS2C101MHD
NichiconNichicon
UCS2C101MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2C101MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2C101MHD.pdf2.UCS2C101MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UCS2C101MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2C101MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78349 pcs Tietolomake 1.UCS2C101MHD.pdf2.UCS2C101MHD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-5865
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UCS2C151MHD
UCS2C151MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 71958 pcs
ladata: UCS2C151MHD.pdf
RFQ
UCS2C101MHD6TN
UCS2C101MHD6TN
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 137564 pcs
ladata: UCS2C101MHD6TN.pdf
RFQ
UCS2C100MPD1TD
UCS2C100MPD1TD
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
ladata: UCS2C100MPD1TD.pdf
UCS2C101MHD1TO
UCS2C101MHD1TO
ladata: UCS2C101MHD1TO.pdf
UCS2C101MHD6
UCS2C101MHD6