UCS2C221MHD
NichiconNichicon
UCS2C221MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2C221MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2C221MHD.pdf2.UCS2C221MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UCS2C221MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2C221MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72950 pcs Tietolomake 1.UCS2C221MHD.pdf2.UCS2C221MHD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 1.185A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.37A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-5867
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF