UCS2C680MHD
NichiconNichicon
UCS2C680MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2C680MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2C680MHD.pdf2.UCS2C680MHD.pdf
  • Viesti
UCS2C680MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2C680MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97294 pcs Tietolomake 1.UCS2C680MHD.pdf2.UCS2C680MHD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.18A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-5869
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF