UCS2D151MND9
NichiconNichicon
UCS2D151MND9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2D151MND9
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2D151MND9.pdf2.UCS2D151MND9.pdf
  • Viesti
UCS2D151MND9: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2D151MND9 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25987 pcs Tietolomake 1.UCS2D151MND9.pdf2.UCS2D151MND9.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 830mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.66A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-4427
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF