UCS2G100MPD
NichiconNichicon
UCS2G100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2G100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2G100MPD.pdf2.UCS2G100MPD.pdf
  • Viesti
UCS2G100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2G100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117741 pcs Tietolomake 1.UCS2G100MPD.pdf2.UCS2G100MPD.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14939
UCS2G100MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UCS2G220MHD
UCS2G220MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Varastossa: 83424 pcs
ladata: UCS2G220MHD.pdf
RFQ
UCS2E680MHD1TN
UCS2E680MHD1TN
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 137753 pcs
ladata: UCS2E680MHD1TN.pdf
RFQ
UCS2G100MPD1TD
UCS2G100MPD1TD
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL