UCS2G6R8MPD
NichiconNichicon
UCS2G6R8MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2G6R8MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2G6R8MPD.pdf2.UCS2G6R8MPD.pdf
  • Viesti
UCS2G6R8MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2G6R8MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130839 pcs Tietolomake 1.UCS2G6R8MPD.pdf2.UCS2G6R8MPD.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14459
Q7689892AL
UCS2G6R8MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6.8µF