UES1E331MHM
NichiconNichicon
UES1E331MHM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UES1E331MHM
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UES1E331MHM.pdf2.UES1E331MHM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UES1E331MHM: n tekniset tiedot
Osa numero UES1E331MHM Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79026 pcs Tietolomake 1.UES1E331MHM.pdf2.UES1E331MHM.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja UES Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-15028
UES1E331MHM-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF