UES1V331MHM1TO
NichiconNichicon
UES1V331MHM1TO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UES1V331MHM1TO
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.UES1V331MHM1TO.pdf2.UES1V331MHM1TO.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UES1V331MHM1TO: n tekniset tiedot
Osa numero UES1V331MHM1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78124 pcs Tietolomake 1.UES1V331MHM1TO.pdf2.UES1V331MHM1TO.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UES Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-10851-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF