UHD1E331MPD6TD
NichiconNichicon
UHD1E331MPD6TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UHD1E331MPD6TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UHD1E331MPD6TD.pdf2.UHD1E331MPD6TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
UHD1E331MPD6TD: n tekniset tiedot
Osa numero UHD1E331MPD6TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 568262 pcs Tietolomake 1.UHD1E331MPD6TD.pdf2.UHD1E331MPD6TD.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UHD Ripple Current @ Low Frequency 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 53 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF
Liittyvät tuotteet
UHD1E471MPD1TA
UHD1E471MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 619785 pcs
ladata: UHD1E471MPD1TA.pdf
RFQ
UHD1E470MDD1TD
UHD1E470MDD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 1493005 pcs
ladata: UHD1E470MDD1TD.pdf
RFQ
UHD1E331MPD6
UHD1E331MPD6
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL