UHD1H331MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1H331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UHD1H331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.UHD1H331MPD1TD.pdf2.UHD1H331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
UHD1H331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UHD1H331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 224624 pcs Tietolomake 1.UHD1H331MPD1TD.pdf2.UHD1H331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.309A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.87A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 28 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF
Liittyvät tuotteet
UHD1H271MPD
UHD1H271MPD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 122301 pcs
ladata: UHD1H271MPD.pdf
RFQ
UHD1H221MPD1TD
UHD1H221MPD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 412282 pcs
ladata: UHD1H221MPD1TD.pdf
RFQ
UHD1H331MPD
UHD1H331MPD
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL