UKT1C331MPD1TA
NichiconNichicon
UKT1C331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKT1C331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKT1C331MPD1TA.pdf2.UKT1C331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
UKT1C331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UKT1C331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 492445 pcs Tietolomake 1.UKT1C331MPD1TA.pdf2.UKT1C331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UKT Ripple Current @ Low Frequency 265mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 397.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Audio
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UKT1C331MPD
UKT1C331MPD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL