UKT1H331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1H331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKT1H331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKT1H331MPD1TD.pdf2.UKT1H331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UKT1H331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UKT1H331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 224617 pcs Tietolomake 1.UKT1H331MPD1TD.pdf2.UKT1H331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UKT Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10664-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Audio