UKT1V331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1V331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKT1V331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKT1V331MPD1TD.pdf2.UKT1V331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UKT1V331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UKT1V331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 296714 pcs Tietolomake 1.UKT1V331MPD1TD.pdf2.UKT1V331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UKT Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10679-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Audio
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UKT1V222MHD
UKT1V222MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 44214 pcs
ladata: UKT1V222MHD.pdf
RFQ
UKT1V331MPD
UKT1V331MPD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL