UPB2C151MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPB2C151MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: UPB2C151MHD.pdf
  • Viesti
UPB2C151MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UPB2C151MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6040 pcs Tietolomake UPB2C151MHD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja UPB Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose