UPB2D220MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPB2D220MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: UPB2D220MPD.pdf
  • Viesti
UPB2D220MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPB2D220MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5189 pcs Tietolomake UPB2D220MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPB Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose