UPJ1K331MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1K331MHD6TN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ1K331MHD6TN
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ1K331MHD6TN.pdf2.UPJ1K331MHD6TN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UPJ1K331MHD6TN: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ1K331MHD6TN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75226 pcs Tietolomake 1.UPJ1K331MHD6TN.pdf2.UPJ1K331MHD6TN.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 874mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.14A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-5096-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 99 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose