UPJ2C010MPD
NichiconNichicon
UPJ2C010MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2C010MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2C010MPD.pdf2.UPJ2C010MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
  • Viesti
UPJ2C010MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2C010MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 615147 pcs Tietolomake 1.UPJ2C010MPD.pdf2.UPJ2C010MPD.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPJ2C220MHD
UPJ2C220MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 123032 pcs
ladata: UPJ2C220MHD.pdf
RFQ
UPJ2AR47MDD1TD
UPJ2AR47MDD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 260130 pcs
ladata: UPJ2AR47MDD1TD.pdf
RFQ
UPJ2C010MPD1TD
UPJ2C010MPD1TD
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL