UPJ2D010MPD
NichiconNichicon
UPJ2D010MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2D010MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2D010MPD.pdf2.UPJ2D010MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
UPJ2D010MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2D010MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 611173 pcs Tietolomake 1.UPJ2D010MPD.pdf2.UPJ2D010MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPJ2C4R7MPD
UPJ2C4R7MPD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 168338 pcs
ladata: UPJ2C4R7MPD.pdf
RFQ
UPJ2D010MPD1TD
UPJ2D010MPD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 191126 pcs
ladata: UPJ2D010MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ2D010MPD1TA
UPJ2D010MPD1TA