UPJ2E2R2MPD
NichiconNichicon
UPJ2E2R2MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2E2R2MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2E2R2MPD.pdf2.UPJ2E2R2MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPJ2E2R2MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2E2R2MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156006 pcs Tietolomake 1.UPJ2E2R2MPD.pdf2.UPJ2E2R2MPD.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 32mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-17076
UPJ2E2R2MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose