UPJ2F010MPD
NichiconNichicon
UPJ2F010MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2F010MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2F010MPD.pdf2.UPJ2F010MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
UPJ2F010MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2F010MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 576283 pcs Tietolomake 1.UPJ2F010MPD.pdf2.UPJ2F010MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
UPJ2E3R3MPD1TD
UPJ2E3R3MPD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 438561 pcs
ladata: UPJ2E3R3MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ2F010MPD1TA
UPJ2F010MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
Varastossa: 556380 pcs
ladata: UPJ2F010MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ2F220MHD1TN
UPJ2F220MHD1TN
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
ladata: UPJ2F220MHD1TN.pdf
UPJ2F010MPD1TD
UPJ2F010MPD1TD